Środki do kamienia - ProtectTGuard WF Premium mokry efekt  2L- Środek o wzmożonych właściwościach ochronnych, stworzony do zebezpieczenia kamienia naturalnego.

  • Środki do kamienia - ProtectTGuard WF Premium mokry efekt  2L- Środek o wzmożonych właściwościach ochronnych, stworzony do zebezpieczenia kamienia naturalnego.

ProtectTGuard WF Premium mokry efekt 2L- Środek o wzmożonych właściwościach ochronnych, stworzony do zebezpieczenia kamienia naturalnego.

212,20 zł
Netto 212,20 zł Brutto 261,01 zł

Dostępność: W magazynie

Preparat ProtectGuard® WF Premium nadaje mineralnym, porowatym oraz o niskim stopniu porowatości powierzchniom “mokre” wykończenie; innymi słowy odbudowuje i ożywia pierwotną barwę powierzchni. Preparat ProtectGuard® WF Premium jest odporny na deptanie i tworzy mokre wykończenie przez długi czas. Preparat ProtectGuard® WF Premium zapewnia także wodoszczelną, olejoszczelną oraz antyzabrudzeniową ochronę. Trwale chroni porowate materiały i zapobiega głównym przyczynom niszczenia, takim jak zanieszczyszenia atmosferyczne, plamy tłuszczopochodne czy kurz. Spowalnia starzenie się powierzchni i ułatwia jej czyszczenie. Preparat ProtectGuard® WF Premium to środek impregnacyjny, który sprawia, że powierzchnia pozostajeprze puszczalna na powietrze i parę wodną. Preparat ProtectGuard® WF Premium można stosować wewnątrz i na zewnątrz na poziomych i pionowych powierzchniach z porowatych i o niskim stopniu porowatości materiałach: wapieniu, terrakocie, glinie, cegle, naturlanym i rekonstruowanym kamieniu, kamieniu blue stone, betonie, marmurze, granicie, itd. Preparat ProtectGuard® WF Premium stosuje się w nowych i odnawianych budynkach. Wydajność: 2Kg / do 50 m²