Środki do kamienia - ImperGuard 5L- Wysokowydajny, wodoodporny produkt  ochrony do ścian, fasad i dachów przed wilgocią.

  • Środki do kamienia - ImperGuard 5L- Wysokowydajny, wodoodporny produkt  ochrony do ścian, fasad i dachów przed wilgocią.

ImperGuard 5L- Wysokowydajny, wodoodporny produkt ochrony do ścian, fasad i dachów przed wilgocią.

154,85 zł
Netto 154,85 zł Brutto 190,47 zł

Dostępność: W magazynie

Preparat ImperGuard® to wysokowydajny, wodoodporny produkt ochrony do ścian, fasad i dachów przed wilgocią. Preparat Imper- Guard® przenika głęboko w pory materiału czyniąc go nieprzepuszczalnym, a tym samym zapobiega szkodliwym skutkom wilgoci: inflitracjom, kwaśnym deszczom, erozji, cyklowi zamarzania/odmarzania, wzrostowi mchów i porostów,występowaniu nalotów cementowych, powstawaniu nalotów wapniowych,itd. Skład chemiczny roztworu także pozwala mu działać jako produkt fazy rozpuszczalnikowej. Stąd wodoszczelne właściwości preparatu ImperGuard® uwidaczniają się bardzo szybko (w ciągu kilku godzin do 3 dni). Preparat ImperGuard® wyróżnia się także działaniem antykurzowym i utwardza powierzchnię materiałów. Preparat ImperGuard® to produkt penetrujący i nie tworzący powłok. Podłoże pozostaje przepuszczalne dla powietrza i pary wodnej. Całkowicie bezbarwny po nałożeniu, nie zmienia wyglądu ani właściwości materiału impregnowanego. Poza tym, jest zupełnie odporny na działanie promieniowania UV i nie żółknie z upływem czasu. Preparat ImperGuard®można używać wewnątrz na zewnątrz na pionowych powierzchniach i pokryciach dachowych. Nadaje się idealnie do wodoodpornego zabezpieczanie porowatych materiałów takich jak kamień, beton, tynk, cegła, terakota, cement. Preparat ImperGuard® używa się w nowych lub odnawianych obiektach. Wydajność: 3 do 6 m2 / litre