Środki do kamienia - Tenax Ager - Specjalistyczny impregnat do kamienia naturalnego, który pogłębia kolor z efektem "mokrego kamienia".

  • Środki do kamienia - Tenax Ager - Specjalistyczny impregnat do kamienia naturalnego, który pogłębia kolor z efektem "mokrego kamienia".

Tenax Ager - Specjalistyczny impregnat do kamienia naturalnego, który pogłębia kolor z efektem "mokrego kamienia".

152,08 zł
Netto 152,08 zł Brutto 187,06 zł

Dostępność: W magazynie

* wymagane pola

Specjalistyczny impregnat renomowanej włoskiej firmy Tenax do kamienia naturalnego, który pogłębia kolor z efektem "mokrego kamienia". Środek Ager nadaje się do użytku wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Można zastosować go do powierzchni z marmurów, piaskowców, kwarcytów i granitów. Produkt posiada właściwości impregnujące, anty-graffiti, nie żółknie pod wpływem promieni słonecznych oraz przenika do wnętrza kamienia powodując trwały efekt ożywienia koloru. Wydajność: 20-30m2/L w zależności od chłonności materiału. Kolor: Transparentny Opakowania: 0,25L, 1L, 5L TENAX to wiodący producent środków do pielęgnacji, konserwacji i ochrony kamienia. Produkty firmy TENAX cieszą się dużym zaufaniem wśród kamieniarzy na całym świecie.