Środki do kamienia - Tenax Gear Colour Enhancing Sealer- Pogłębiacz koloru, impregnat z efektem mokrym, certyfikowany dopuszczony do kontaktu z żywnością.

  • Środki do kamienia - Tenax Gear Colour Enhancing Sealer- Pogłębiacz koloru, impregnat z efektem mokrym, certyfikowany dopuszczony do kontaktu z żywnością.

Tenax Gear Colour Enhancing Sealer- Pogłębiacz koloru, impregnat z efektem mokrym, certyfikowany dopuszczony do kontaktu z żywnością.

180,96 zł
Netto 180,96 zł Brutto 222,58 zł

Dostępność: W magazynie

* wymagane pola

Produkt stosowany dla uzyskania efektu mokrego, zalecany głównie do blatów kuchennych, barowych itp. Sugerowany do powierzchni, które mogą wchodzić w kontakt z produktami spożywczymi. Posiada certyfikat dopuszczający do kontaktu z żywnością według normy europejskiej 90/128 ECC. Impregnat przedostaje się do wnętrza kamienia powodując trały efekt ożywienia koloru, posiada również właściwości zabezpieczające przed wodą i tłuszczem. Stosowany przeważnie na szorstkie powierzchnie powstałe w procesie piaskowania, szlifowania lub naturalnego łamania. Wydajność: piaskowiec 6-8m/2, marmur 30-40 m/2,granit płomień do 20 m/2, granit poler 40-60 m/2 przy dwukrotnej impregnacji.