Środki do kamienia - Tenax Glydex 1L- Produkt na bazie wody używany do zabezpieczania granitów. Całkowicie wolny od rozcieńczalników lotnych.

  • Środki do kamienia - Tenax Glydex 1L- Produkt na bazie wody używany do zabezpieczania granitów. Całkowicie wolny od rozcieńczalników lotnych.

Tenax Glydex 1L- Produkt na bazie wody używany do zabezpieczania granitów. Całkowicie wolny od rozcieńczalników lotnych.

174,88 zł
Netto 174,88 zł Brutto 215,10 zł

Dostępność: W magazynie

Produkt na bazie wody używany do zabezpieczania granitów. Całkowicie wolny od rozcieńczalników lotnych. Przedostaje się w materiał, zamyka mikropory zabezpieczając go przed wchłanianiem płynów i jednocześnie pozostawia materiał paroprzepuszczalnym. Zachowuje naturalne właściwości kamienia, nie tworzy powłoki na powierzchni. Glydex daje znakomity efekt antygraffiti i jest łatwy w nakładaniu również pędzlem. Nie zostawia śladów nakładania, łatwy do wypolerowania miękką szmatką również na sucho. Dla równego efektu po nałożeniu wypolerować suchą i czystą szmatką. Wydajność: piaskowiec 6-8m/2, marmur 30-40 m/2,granit płomień do 20 m/2, granit poler 40-60 m/2 przy dwukrotnej impregnacji.