Środki do kamienia - Tenax Tewax 1L-Preparat poprawienia połysk i blask na powierzchniach polerowanych typu granit, aglomarmur, lastriko, marmur.

  • Środki do kamienia - Tenax Tewax 1L-Preparat poprawienia połysk i blask na powierzchniach polerowanych typu granit, aglomarmur, lastriko, marmur.

Tenax Tewax 1L-Preparat poprawienia połysk i blask na powierzchniach polerowanych typu granit, aglomarmur, lastriko, marmur.

149,68 zł
Netto 149,68 zł Brutto 184,11 zł

Dostępność: W magazynie

Środek wykorzystywany jest do poprawienia połysku i blasku na powierzchniach polerowanych typu granit, aglomarmur, lastriko, marmur. Za pomocą Tewax’u jesteśmy w stanie przywrócić powierzchniom świetność straconą przez upływ czasu. Podnosi poler kamienia min. 5 6 punktów gloss do maksymalnie 15 -16. Produkt stworzony z wyselekcjonowanych białych, bardzo czystych wosków rozcieńczonych w rozpuszczalnikach, które pozwalają na głębokie wniknięcie wosku w kamień co pozwala na uzyskanie trwalszego efektu. Sposób użycia: Nanieść cienką warstwę przy pomocy szmatki na obrabianą suchą powierzchnię, odczekać kilka minut (5-10 min), wypolerować. -Preparat dostępny w kolorze czarnym i transparentnym -Pojemność 1L