Dostawa

BEZPIECZNA DOSTAWA NA TERENIE EUROPY

Portale kominkowe, rzeźby i fontanny Marmuro® są wykonywane ręcznie oraz odpowiednio przygotowywane i zabezpieczane na czas transportu. W związku z tym proces ich powstawania oraz transport trwają łącznie od trzech do czterech miesięcy.

 

Dostępność

Proces zamawiania różni się w zależności od dostępności towaru, która przedstawia się następująco:

Dostępne od ręki – towar o takim statusie znajduje się w naszym magazynie i jest – jak sama nazwa wskazuje – natychmiastowo dostępny

W produkcji – produkt posiadający taki status został już przez Marmuro® zlecony do wykonania. Dzięki temu czas oczekiwania na ten towar jest krótszy niż w przypadku obiektów dostępnych na zamówienie. Przy każdym przedmiocie podawana jest dokładna data jego pojawienia się w magazynie.

Dostępne na zamówienie – produkt wykonywany jest na specjalne, indywidualne zamówienie Klienta. Czas realizacji tego zlecenia trwa od trzech do czterech miesięcy.

 

Płatność

Zamawiając towar z magazynu należy dokonać całkowitej przedpłaty na podane konto bankowe. Natomiast jeśli zamówienie ma status „W produkcji” lub „Dostępne na zamówienie”, wówczas przedpłata następuje na podstawie wystawienia faktury proforma uwzględniającej 50% wartości zamówienia. Wpłaty pozostałej części dokonuje się, gdy towar znajduje się już w magazynie i jest gotowy do wysyłki.

 

Koszt wysyłki

Na dostawę składają się następujące koszty: pakowanie, obsługa, wysyłka oraz ubezpieczenie nadanego zamówienia. Dostawa wszystkich produktów Marmuro® na terenie Polski została wliczona w cenę zamieszczoną na stronie internetowej sklepu. Ceny zamówień zagranicznych uzależnione są od wielkości i wagi towaru. Koszta te zostają jasno i precyzyjnie określone podczas składania zamówienia. Marmuro® dba o optymalizację kosztów logistycznych, jednocześnie stawiając na 100% bezpieczeństwo kierowanych do Klientów przesyłek.

 

Czas realizacji

Szanując czas swoich Klientów i jednocześnie mając na uwadze gabaryty oraz wagę oferowanych przez nas produktów, dokładamy wszelkich starań, by wysyłka odbyła się w czasie dogodnym dla Zamawiającego. Ustalamy oraz potwierdzamy dokładną datę i godzinę odbioru przesyłki, tak aby Klient mógł się odpowiednio przygotować. Przez cały czas losy przesyłki można monitorować na stronie internetowej przewoźnika, wpisując w wyszukiwarkę otrzymany numer trackingowy.

Zamówienia na terenie Polski i pozostałych krajów europejskich ze względów logistycznych finalizujemy już od 48 h do maksymalnie pięciu dni roboczych. Jednakże każda wysyłka ma miejsce po dokładnym ustaleniu terminu odbioru z Klientem.

 

Sposób dostawy

Na terenie Polski kominki i pozostały asortyment od Marmuro® dostarcza renomowane przedsiębiorstwo transportowo-logistyczne GEFCO. W pozostałych krajach w Europie kominki, fontanny i rzeźby Marmuro® dostarczane są przez dostawców specjalizujących się w logistyce na terenie danego kraju (w tym np. przez wiodącego globalnego operatora – DB Schenker).

W obu przypadkach zamówienia realizowane są przez firmy kurierskie w systemie „burta-burta”. Oznacza to, iż załadunek odbywa się w Marmuro®, po czym towar przyjeżdża wprost pod drzwi Klienta. Dostawy obsługiwane są przez samochody kurierskie wyposażone w tzw. windę, która umożliwia sprawny wyładunek palety z zamówieniem w miejsce wskazane przez Kupującego. Choć zwyczajowo dostawa nie obejmuje wniesienia kominka do domu Zamawiającego, kurierzy chętnie pomagają, przewożąc wózkiem paletowym załadunek np. do garażu.

Należy pamiętać, aby podczas odbioru przesyłki sprawdzić jej zawartość w obecności kuriera.

 

Gwarancja bezpieczeństwa

Kominki, fontanny czy rzeźby pakowane są w drewniane skrzynie dedykowane dla danego towaru, co stanowi gwarancję zabezpieczenia zamówienia na czas podróży. Sprzęt jest szczelnie zapakowany i unieruchomiony. Stąd też, jak widać, żaden z elementów nie może ulec nawet najmniejszemu uszkodzeniu. Zamawiany towar posiada także stosowne ubezpieczenie, dzięki czemu Klient nie musi się martwić o los przesyłki.