Rzeźbione kominki marmurowe

 

Produkty 19 do 24 z 24

 

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 

Produkty 19 do 24 z 24

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 

Produkty 19 do 24 z 24

 

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 

Produkty 19 do 24 z 24

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Bogato rzeźbione kominki marmurowe są luksusowym dodatkiem do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym. Stylizowane na epokę baroku lub rokoka portale kominkowe z bogatą oprawą dekoracyjną będą wyjątkową ozdobą nawet najbardziej wytwornych i eleganckich pomieszczeń. W naszej ofercie znajdą Państwo kominki z kamienia, które wykonane są ręcznie, z zachowaniem dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Nasze rzeźbione kominki marmurowe dodadzą wnętrzu luksusu i sprawią, że do złudzenia będzie ono przypominało rezydencje Ludwika XVI, Napoleona lub Królowej Wiktorii.

 

Rzeźbione kominki marmurowe – ekskluzywny dodatek do wnętrz

Rzeźbione kominki marmurowe są od wieków pożądanym elementem wystroju wnętrz. Wbrew lansowanej obecnie modzie na prostotę oraz ascetyczne formy, ciekawe rozwiązania architektoniczne i dekoracyjne cieszą się wciąż dużym uznaniem wśród miłośników elegancji i wysublimowanego stylu.

Rzeźbione kominki z kamienia naturalnego doskonale sprawdzają się w klasycznie urządzonych wnętrzach w stylu rustykalnym, francuskim, pałacowym czy galmour. Stanowią nie tylko źródło ciepła, ale przede wszystkim zapewniają harmonijne wykończenie wystroju, a także nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter. Są one ekskluzywnym i niepowszednim elementem dekoracyjnym. Mimo, że ich wygląd przywodzi na myśl zasobne, królewskie wnętrza, można z powodzeniem wpasować je w różnorakie aranżacje. Pomieszczenia wzbogacone o rzeźbione kominki marmurowe to ukłon w stronę klasycznego piękna, a same kominki stanowią w nich niepowtarzalne dzieło sztuki.

Rzeźbione kominki z kamienia czerpią wyraźną inspirację ze sztuki z okresu epoki baroku. Ich bogata oprawa dekoracyjna jest nie tylko ciekawą odskocznią od współczesnych trendów, lecz także niezwykłą podróżą do historii sztuki. Nawiązujące do francuskiej klasyki XVII wieku kominki noszą znamiona ówczesnego splendoru i przepychu połączonego ze stonowanymi, klasycznymi materiałami wykonania. Dlatego właśnie bazę wykonania kominków stanowi wyjątkowy kamień – szlachetny marmur, który dzięki rozlicznym zdobieniom zyskuje nowe, artystyczne oblicze.

 

Dbamy o to, by nasze kominki z kamienia były doskonałe w każdym calu

Najwyższej jakości, drogocenny marmur to baza do stworzenia niezwykłego a zarazem funkcjonalnego dzieła. Rzeźbione ręcznie - z dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół ściśle według zamysłu artysty – takie są kominki z kamienia Marmuro. Chcemy, by trafiły do wnętrz, w których zostaną docenione: takich, gdzie wyznacznikiem piękna jest wysoka jakość i oryginalny design. Wiemy, że wybór idealnego produktu to wyzwanie. Wierzymy jednak, że znajdą go Państwo w naszej ofercie.

 

Dlaczego warto wybrać rzeźbione kominki marmurowe?

Kominki marmurowe łączą w sobie walory praktyczne i wizualne. Doskonale sprawdzą się jako główny element wystroju salonu, pokoju gościnnego, jadalni oraz sypialni. Materiał, z którego są wykonane jest synonimem luksusu i niepowtarzalności, a przy tym przez długie lata zachowuje głęboki kolor, piękny połysk i strukturę – nie wymagając przy tym szczególnej pielęgnacji. Wysoka wytrzymałość marmuru sprawia, że rzeźbienia na kominku pozostaną nienaruszone przez długie lata, nawet pomimo stałego narażenia na wysokie temperatury.

Elementy rzeźbione kominków przekazują różne treści: historyczne i mityczne sceny, motywy roślinne, geometryczne struktury, postaci ludzkie i zwierzęce, a także rozmaite kompozycje łączące w sobie detale z różnych kategorii. Rodzaj żłobień można dopasować do charakteru i wystroju wnętrza, uzupełnić dzięki nim stylizację lub wprowadzić zupełnie nowy trend.

Nie będzie na wyrost patetycznym stwierdzenie, że kominki z kamienia są prawdziwie nietuzinkowymi dziełami sztuki. Doceni je każdy, kto świadomie decyduje o wyborze dekoracji do wyjątkowych, ekskluzywnych wnętrz.

 

Co wyróżnia kominki z kamienia Marmuro?

Codziennie przekonujemy się o tym, że nasi klienci to osoby wyjątkowe: wrażliwe na piękno pod każdą postacią, ceniące oryginalność i z rozmysłem planujące swoją życiową przestrzeń. Dlatego staramy się zapewnić im to, co najlepsze: nieustannie dbamy, by nasze kominki marmurowe były w każdym detalu dopracowane, niepowtarzalne i spełniające najbardziej wygórowane wymagania. Jesteśmy przekonani, że aranżacje wykreowane z użyciem naszych kominków będą ponadczasowe, piękne i oryginalne.

Rzeźbione kominki marmurowe Marmuro to także pewna funkcjonalność. Gwarantujemy,że najwyższa jakość materiału wykonania zapewni komfort użytkowania i długowieczność kominków.

 

Nasze kominki marmurowe to produkty oryginalne i niepowtarzalne

Różnorodność zdobień kominków rzeźbionych jest dla nas niezwykle ważna – pragniemy aby każdy klient otrzymał od nas unikatowy produkt, idealnie dostosowany do swojej wizji. Dlatego pracujemy nad tym, aby każdy kominek miał swój wyjątkowy charakter i styl, odpowiadający wymaganiom i spełniający marzenie o doskonałym produkcie. To dlatego nasze kominki marmurowe dostępne są wyłącznie na zamówienie klienta.

Wszystkich Państwa zapraszamy do kontaktu – z radością odpowiemy na wszelkie pytania, służymy wiedzą i profesjonalną radą w każdej kwestii związanej z ofertą Marmuro.