Projektowanie wnętrz

ZAPROJEKTUJEMY TWOJE WNĘTRZE

Korzystanie z usług architekta wnętrz jest dziś powszechnie przyjęte. Specjalista ten nie tylko tworzy projekt wnętrza w wybranym przez Klienta stylu, ale także dobiera wyposażenie, takie jak meble, kominki, sprzęt AGD, dekoracje i inne.


Indywidualne podejście do Klienta

Jako że Klienci Marmuro® są wyjątkowi, wrażliwi na piękno i mają wysmakowany gust, potrzebują indywidualnego podejścia osób projektujących ich życiową przestrzeń. Właśnie dlatego Marmuro® poleca możliwość skorzystania z usług architekta wnętrz, który pomoże w doborze asortymentu naszego sklepu, a także pozostałego wyposażenia. Oczywiście nasza firma zajmuje się aranżacjami wszelkiego typu pomieszczeń, różnych stylowo i funkcjonalnie, stąd też zakupy w sklepie Marmuro® nie są konieczne, aby zdecydować się na skorzystanie z usług naszego architekta wnętrz.


Dlaczego warto skorzystać z kompleksowej usługi projektanta wnętrz?

Każdy z nas pragnie, aby jego dom stał się pięknym, stylowym i funkcjonalnym miejscem, które będzie współgrało z jego osobowością. Taki efekt z pewnością można osiągnąć dzięki skorzystaniu z usług projektanta wnętrz. To jednak nie wszystko!

Architekt wnętrz – doskonale znając asortyment wnętrzarski obecny na rynku – bierze pod uwagę budżet Klienta przeznaczony na ten cel i potrafi go w pełni wykorzystać. Jest to zatem oszczędność czasu, a – jak powszechnie wiadomo – czas to pieniądz. Ponadto skorzystanie z kompleksowej usługi projektanta wnętrz pozwoli na korzystniejsze zakupienie elementów wyposażenia domu, które znakomicie odzwierciedlać będą wyobrażenie Klienta o idealnym wnętrzu.

Osoby próbujące samodzielnie urządzić dom muszą wykazać się poczuciem estetyki, wyobraźnią, ale także znajomością przepisów i norm. Wiele z nich już na początku spotyka się z trudnościami aranżacyjnymi, takimi jak skompletowanie elementów wystroju (wykonanych z odpowiednich materiałów) i skomponowanie kolorystyki tak, aby były one funkcjonalne oraz jednolite stylowo. Architekt wnętrz jest nieoceniony również ze względu na fakt, że tworzy on wizualizacje, które pozwolą na uniknięcie pomyłek aranżacyjnych i pełne dostosowanie elementów wystroju do gustu Klienta.

Należy pamiętać, że architekt to nie dekorator – to osoba, która całościowo projektuje przestrzeń mieszkalną, począwszy od spraw technologicznych, takich jak instalacja elektryczna, przez utylitarny układ mebli, po dekoracje.

Projekt wnętrza z Marmuro® – krok po kroku

Nim architekt wnętrz przystąpi do tworzenia projektu, Klient przesyła nam ręcznie wykonany rysunek pomieszczeń z uwzględnieniem ich wymiarów oraz – opcjonalnie – kilka fotografii istniejącej aranżacji. Na tym etapie Klient przekazuje także takie informacje, jak: to, jaki styl go interesuje, jakie elementy wyposażenia czy funkcjonalności są dla niego ważne, jaką kolorystykę preferuje. Mile widziane są też graficzne inspiracje wnętrz, które się podobają (przesłane np. w formie linku). Po otrzymaniu informacji projektant analizuje dane. Jeśli są one wystarczające do stworzenia propozycji, Klient otrzymuje wycenę oraz proponowane terminy realizacji (przeważnie od 10 do 16 dni). Następnie Zamawiający otrzymuje projekt układu funkcjonalnego¸ rzut koncepcyjny z opisem wyposażenia i rzut z wymiarami oraz moodboard, czyli „tablicę”, na której wyszczególniono elementy proponowanego wyposażenia. Kolejnym etapem jest wykonanie wizualizacji¸ po której następuje akceptacja Klienta. Ostatni etap to stworzenie rysunków wykonawczych. Od tego momentu można przystąpić do prac remontowych.


Oferta

Oferujemy trzy rodzaje pakietów:

koncepcyjny – polegający na rozrysowaniu funkcji i zaproponowaniu najistotniejszych elementów wyposażenia oraz kolorystyki w formie rysunku aranżacyjnego 2D (z uwzględnieniem wymiarów) i moodboardu. Jego niewątpliwym atutem jest szybka realizacja.

projektowy – poza elementami pakietu koncepcyjnego, pakiet projektowy zawiera także wizualizacje. Dzięki temu można zobaczyć swoje przyszłe wnętrze i szczegółowo je odwzorować.

wykonawczy – to pełny, kompleksowy projekt, zawierający wszystkie elementy pakietu koncepcyjnego i projektowego oraz: rzut sufitu ze schematem oświetlenia i kłady ścian z rozplanowaniem instalacji elektrycznej. Decydując się na pakiet wykonawczy dostarczymy precyzyjne wytyczne wykonawcom, unikając przy tym błędów podczas prac budowlano-remontowych.


Cennik

Niektóre przedsiębiorstwa zaopatrujące Klientów w artykuły wnętrzarskie oferują darmowe projekty wnętrz przy zakupie towaru. Polegają one jednak na tym, że wybierając np. Marmurowy portal kominkowy, otrzymuje się wizualizację umieszczenia go w salonie Zamawiającego, bez uwzględnienia aranżacji przestrzeni. W Marmuro® architekt wnętrz tworzy pełną aranżację i jest do dyspozycji Klientów aż do momentu, kiedy projekt będzie całkowicie spełniał wymagania Kupujących.

Cennik usług aranżacyjnych znajduje się tu. W cenę wliczone są pojedyncze konsultacje po każdym etapie. Aranżacje restauracji oraz foyer hotelowych podlegają indywidualnej wycenie.

Po podsumowaniu wydatków okazuje się, że w atrakcyjnej cenie nie tylko otrzymuje się funkcjonalny, zgodny z własnym upodobaniem projekt wnętrza, ale też dostaje się informacje, gdzie warto dokonać pozostałych zakupów. Można więc zaoszczędzić kupując odpowiednią ilość materiałów, którą obliczył projektant oraz uniknąć błędów aranżacyjnych i zakupu niepotrzebnych rzeczy.

POMIESZCZENIEKONCEPCJAPROJEKTPROJEKT WYKONAWCZY
SALON <21m²60010801440
SALON >22m²84013201560
MIESZKANIE <54m²120018002400
MIESZKANIE >54m²144021603000
DOM <120m²18002600wycena indywidualna
DOM >120m²21603000wycena indywidualna

Zakres

KONCEPCJAPROJEKTPROJEKT WYKONAWCZY
RZUT (RYSUNEK ARANŻACJI 2D Z WYMIARAMI)
ZESTAWIENIE GŁÓWNYCH ELEMENTÓW WYPOSAŻENIA W FORMIE TZW. "MOODBOARDu"
WIZUALIZACJE (SALON: 2, MIESZKANIE: 4-5, DOM: DO USTALENIA)
RZUT SUFITU ZE SCHEMATEM OŚWIETLENIA (RYSUNEK 2D Z WYMIARAMI, WYBRANE OPRAWY)
KŁADY ŚCIAN Z ELEKTRYKĄ I WYMIARAMI DLA WYKONAWCÓW

Pliki do pobrania:

Przykładowy rysunek od Klienta oraz przykładowe wykonanie

Wizualizacja pomieszczenia


Jeśli jesteście Państwo zainteresowani projektem wnętrza – zapraszamy do kontaktu!