• Witaj na stronie Marmuro - Rzeźby Sakralne

Rzeźby sakralne
w kamieniu i drewnie

Rzeźby Sakralne

Każdy, kto kiedykolwiek spotkał się z tematem rzeźb sakralnych zdaje sobie sprawę, jak trudno jest je pozyskać w oparciu o nasze rodzime pracownie. Mamy w Polsce wspaniałych rzeźbiarzy, jednak ze względu na rosnące koszty pracy i materiału, oferowane przez nich ceny mogą wydawać się zbyt wysokie. Problemem często bywa również brak czasu, co powoduje, że kolejne projekty są odkładane w czasie. Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom, moja firma proponuje wykorzystanie sprawdzonych, rzetelnych pracowni zlokalizowanych w różnych zakątkach świata, gdzie praca i surowce są tańsze, a moce produkcyjne większe.

Od 2015r. zrealizowaliśmy dziesiątki zleceń, głównie do klientów prywatnych i instytucji, jednak w ostatnich latach coraz częściej uczestniczymy w wyposażaniu kościołów, gdzie dostarczaliśmy ponadczasowe, piękne rzeźby wykonane w różnych kolorach marmuru oraz w drewnie.

Zrealizowaliśmy bardzo trudne i wymagające projekty, takie jak obrotowe tabernakulum na bazie kaplicy Tempietto, miniaturę kościoła w Polsce, pięknie zdobione kropielnice lub ogromny, rzeźbiony tron biskupi wykonany z drewna mahoniowego i wiele innych.

Nasze usługi są kompleksowe, dlatego bierzemy na siebie odpowiedzialność związaną z dopracowaniem projektu, realizacją, dostawą i w razie konieczności, również montażem. Inwestor na każdym etapie realizacji otrzymuje zdjęcia i może wnieść swoje uwagi. Płatności są rozłożone w czasie, co pomaga lepiej zaplanować i zrealizować inwestycję. Możemy zaproponować również wsparcie architekta ze sporym doświadczeniem w projektowaniu wnętrz obiektów sakralnych.

Nasze partnerskie pracownie są zlokalizowane w różnych częściach świata, jednak są to sprawdzeni Partnerzy z którymi współpracujemy od wielu lat. Proces produkcji nadzorujemy nie tylko na odległość, ale często jesteśmy również obecni tam osobiście. Dzięki takiej współpracy, możemy zaoferować atrakcyjne ceny, krótki czas realizacji oraz najwyższą jakość.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty
i co nas wyróżnia na rynku?

konkurencyjne ceny

krótki czas realizacji

dowolny projekt lub wzór

duży wybór materiałów

elastyczne finansowanie ratalne

wsparcie architekta

Serdecznie zapraszam do kontaktu

Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania, postaram się podzielić swoim doświadczeniem oraz przedstawię ofertę.
Rafael Białożyt+48 500 708 002